Rozwiązania technologiczne

Produkowane przez PLANDEX zabudowy samochodów ciężarowych oraz dostawczych, wytwarzane są z użyciem zaawansowanych technologicznie rozwiązań zapewniających najwyższą jakość użytkową. O jakość naszych produktów dbamy od ponad 31 lat.

Projektowanie odbywa się przy użyciu programów 3D, co pozwala na opracowanie zleceń w najmniejszych nawet szczegółach.

Programy komplementarnie umożliwiają przeprowadzenie symulacji kinematycznych, obciążeniowych oraz termoizolacyjnych.

Do wytwarzania elementów konstrukcji wykorzystujemy między innymi wypalarkę plazmową i laserową. 


Proces wytwarzania ścian izolowanych odbywa się w osobnej hali według ściśle określonej technologii. Technika klejenia komponentów jest w pełni zautomatyzowana.

Zastosowanie stołów próżniowych w połączeniu z zrobotyzowanym systemem nakładaniu kleju jest gwarancją wysokiej jakości naszych zabudów izotermicznych i chłodniczych.
Certyfikaty
ZOBACZ WSZYSTKIE

W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 roku przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych TOMASZ I DANUTA MRUKOWIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PLANDEX" SPÓŁKĄ JAWNĄ oraz PLANDEX INC Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Sp.k. z siedzibą w Stęszewie spełniając swój ustawowy obowiązek, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie www.plandex.pl/pl/polityka-prywatnosci


P.P.U.H. PLANDEX - Spółka Jawna

62-060 STĘSZEW
ul. Bukowska 3
Tel. 61 813-54-94
Fax. 61 89-85-485
Copyright © 2016 PLANDEX® Wszystkie prawa zastrzeżone