Certyfikaty

Nieustannie dążymy do tego, żeby produkty sygnowane marką PLANDEX stawały się synonimem jakości w branży transportowej. Posiadamy certyfikaty branżowe oraz takie, które świadczą o dynamice naszego rozwoju i dbałości o klientów.ISO

Firma PLANDEX od 2007 roku pracuje zgodnie za standardami międzynarodowymi, czyli normą ISO 9001.Ciągłość w utrzymywaniu Certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością gwarantuje naszym klientom wysoką jakość produktów i usług oraz świadczy o stałym zaangażowaniu firmy w doskonalenie zarówno umiejętności swoich pracowników  jak i  technologii wytwarzania pojazdów.


MOCOWANIE ŁADUNKU 


Nasze pojazdy wyposażone są w certyfikowane punkty do mocowania ładunku według normy PN-EN 12640. 
Prawidłowe zamocowanie ładunku podczas ich transportu jest gwarancją zachowania bezpieczeństwa na drodze, a także eliminuje uszkodzenia towaru.


Zawsze należy pamiętać o zasadach dotyczących mocowania ładunków. Znajdziecie je Państwo na: http://ec.europa.eu/transport/road_safety/topics/vehicles/cargo_securing_loads_pl


Nadwozia typu furgon, skrzynia, kurtyna, izoterma oraz przyczepy i naczepy zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 12642, gdzie odpowiednia konstrukcja nadwozia pojazdu ogranicza ruch ładunku. Zatem właściwości samego pojazdu pozwalają na traktowanie ich jako elementów systemu mocowania ładunku.

Nadwozia typu izoterma i chłodnia zaprojektowano z materiałów przyjaznych zdrowiu człowieka co potwierdza otrzymany certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.


Certyfikaty otrzymane w 2019

Lata pracy z pasją i zaangażowaniem powiązane z nabytym doświadczeniem oraz zaufanie do firmy przez naszych klientów i kontrahentów zostało uwieńczone otrzymaniem poniższych certyfikatów.


Certyfikaty otrzymane w 2017

Lata pracy z pasją i zaangażowaniem powiązane z nabytym doświadczeniem oraz zaufanie do firmy przez naszych klientów i kontrahentów zostało uwieńczone otrzymaniem poniższych certyfikatów.


Certyfikaty otrzymane w 2015

Certyfikaty
ZOBACZ WSZYSTKIE

W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 roku przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych TOMASZ I DANUTA MRUKOWIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PLANDEX" SPÓŁKĄ JAWNĄ oraz PLANDEX INC Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Sp.k. z siedzibą w Stęszewie spełniając swój ustawowy obowiązek, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie www.plandex.pl/pl/polityka-prywatnosci


P.P.U.H. PLANDEX - Spółka Jawna

62-060 STĘSZEW
ul. Bukowska 3
Tel. 61 813-54-94
Fax. 61 89-85-485
Copyright © 2016 PLANDEX® Wszystkie prawa zastrzeżone