Aktualności

09.08.2017Przyczepa Agro

Kolejna realizacja wg indywidualnego życzenia klienta z branży Agro. Przyczepa z dyszlem skrętnym o dopuszczalnej masie całkowitej 10T z nadwoziem kontenerowym typu PLYWOOD o długości wewnątrz 10,6m!Tylko w Plandex – konstruujemy dla CIEBIE.

20.03.2017PLANDEX ponownie liderem!

Po raz kolejny mamy zaszczyt poinformować, że współpraca naszej firmy z Mercedes-Benz Polska została doceniona. Otrzymaliśmy wyróżnienie Lidera dostaw zabudów dla Mercedes-Benz Polska.Dyplom wręczony przez tak prestiżową i rozpoznawalną markę jak Mercedes, stanowi dla nas dowód uznani...

30.05.2019Zabudowa specjalistyczna

Kolejna ciekawa realizacja:Specjalistyczna zabudowa izotermiczna z podziałem na sekcje wewnętrzne wraz z systemem nadwozia wymiennego na cztero-osiowym podwoziu samochodu przeznaczona dla branży budowlanej.

12.02.2018Certyfikat Najwyższa Jakość!

Uprzejmie informujemy, że firma PLANDEX otrzymała certyfikat Najwyższa Jakość. Certyfikat ten przyznawany jest za najwyższą jakość oferowanych produktów i usług niekwestionowanym liderom w swojej branży.

18.05.2017Nadwozie - studio telewizyjne

Ciekawa realizacja dla klienta : Mobilne studio telewizyjne.   Nadwozie PLANDEX zostało wykonane wg indywidulanych wymogów i potrzeb klienta.  Zabudowa zostanie wyposażona w sprzęt umożliwiający realizację audycji w terenie.   Tylko w Plandex – konstruujemy dla CIEBIE.

Certyfikaty
ZOBACZ WSZYSTKIE

W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 roku przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych TOMASZ I DANUTA MRUKOWIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PLANDEX" SPÓŁKĄ JAWNĄ oraz PLANDEX INC Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Sp.k. z siedzibą w Stęszewie spełniając swój ustawowy obowiązek, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie www.plandex.pl/pl/polityka-prywatnosci


P.P.U.H. PLANDEX - Spółka Jawna

62-060 STĘSZEW
ul. Bukowska 3
Tel. 61 813-54-94
Fax. 61 89-85-485
Copyright © 2016 PLANDEX® Wszystkie prawa zastrzeżone