09.03.2022

Nowe wdrożenia technologiczne

PLANDEX nieustannie inwestuje w rozwój technologiczny, w ostatnim czasie wdrożyliśmy do produkcji specjalistyczne 5 osiowe centrum obróbcze CNC, obszar roboczy maszyny pozwala obrabiać wielkogabarytowe detale wykorzystywane w produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, przyczep i naczep. Nasz  park maszynowy w ostatnich  miesiącach  został powiększony o wycinarkę  laserową w technologii fiber o mocy 6 kW z wymiennymi stołami. Maszyna przeznaczona jest do cięcia wielkoformatowych arkuszy blach, precyzyjne cięcie umożliwia wykonywanie odpowiednich, dokładnych wymiarowo konstrukcji bez zbędnych łączeń. 

Powyższe wdrożenia powodują że nasze produkty stają się bardziej innowacyjne, odpowiednio trwałe i powtarzalne, a dzięki temu są atrakcyjne dla klientów, przez to jesteśmy konkurencyjni na rynku europejskim.

Certyfikaty
ZOBACZ WSZYSTKIE

W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 roku przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych TOMASZ I DANUTA MRUKOWIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PLANDEX" SPÓŁKĄ JAWNĄ oraz PLANDEX INC Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Sp.k. z siedzibą w Stęszewie spełniając swój ustawowy obowiązek, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie www.plandex.pl/pl/polityka-prywatnosci


P.P.U.H. PLANDEX - Spółka Jawna

62-060 STĘSZEW
ul. Bukowska 3
Tel. 61 813-54-94
Fax. 61 89-85-485
Copyright © 2016 PLANDEX® Wszystkie prawa zastrzeżone