12.04.2016

PLANDEX liderem dostaw zabudów do Mercedes-Benz Polska

Z przyjemnością informujemy, że nasza współpraca z Mercedes-Benz Polska została doceniona w postaci przyznania naszej firmie tytułu "Lidera dostaw zabudów do Mercedes-Benz Polska".

Takie wyróżnienie, zawsze sprawia nam wiele satysfakcji, ponieważ wierzymy, że zaangażowanie, jakość produktów i wprowadzane innowacje - prowadzą do sukcesu - mówi Tomasz Mruk, Prezes Zarządu PLANDEX.

Dyplom wręczony przez tak prestiżową i rozpoznawalną markę jak Mercedes, stanowi dla nas dowód uznania, jak również motywację do udoskonalania naszego zaplecza technologicznego oraz marketingowego.

Certyfikaty
ZOBACZ WSZYSTKIE

W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 roku przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych TOMASZ I DANUTA MRUKOWIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PLANDEX" SPÓŁKĄ JAWNĄ oraz PLANDEX INC Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Sp.k. z siedzibą w Stęszewie spełniając swój ustawowy obowiązek, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie www.plandex.pl/pl/polityka-prywatnosci


P.P.U.H. PLANDEX - Spółka Jawna

62-060 STĘSZEW
ul. Bukowska 3
Tel. 61 813-54-94
Fax. 61 89-85-485
Copyright © 2016 PLANDEX® Wszystkie prawa zastrzeżone